Całkowicie rozpuszczalny w wodzie pellet karpiowy stanowi świetne rozwiązanie dla amatorów i zawodowych poławiaczy ryb. To produkt, który nie powoduje zaburzenia naturalnego pH wody stojącej i płynącej.

Efektywność połowów jest uzależniona od wielu czynników. Można ją zwiększyć posiadając odpowiednio dobrany pellet karpiowy. Jest to produkt dostępny w ekonomicznych opakowaniach w postaci woreczków strunowych z wygodnym zamykaniem. Wykluczają one ryzyko przedostania się do wnętrza wyrobu zanieczyszczeń, obecnych w cyrkulującym powietrzu, co mogłoby wpłynąć na świeżość i jakość wybranego pelletu. W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się najlepsze jakościowo produkty znanych i cenionych marek. Do tej grupy zalicza się z pewnością pellet karpiowy o różnym kształcie, kolorze i gramaturze. Produkt ten można dobrać do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Pellet karpiowy o doskonałych walorach smakowych i zapachowych

przynęta na karpia w formie Pellet
Przynęta na karpia w formie Pellet

Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje pellet zawierający mączkę rybną o wysokiej zawartości rozpuszczalnych protein, oleju rybnego i małż. To wyrób charakteryzujący się bardzo intensywnym zapachem i doskonałym smakiem, co wpływa na szybsze i lepsze nęcenie ryb. Zastosowanie do jego produkcji odpowiednio dobranych maszyn, wpływa na jego walory smakowe i zapachowe. Twardość i stabilność, którą posiada pellet z naszego sklepu, zapobiega jego zbyt szybkiemu opadaniu na dno. To produkt, który długo utrzymuje się w wodzie. Dzięki temu można liczyć na większy połów. Rekomendowany przez nas pellet karpiowy rozpuszcza się od 8 do 12 godzin, w zależności od temperatury i składu chemicznego wody stojącej lub płynącej.

Czytaj także: Invader żyłka do zastosowań specjalnych

Skuteczny w działaniu pellet karpiowy może być wykorzystywany na każdym typie łowiska. To produkt, dzięki któremu można poprawić swoje wyniki, szybciej i łatwiej łowiąc ryby, zaliczane do karpiowatych.